7 Απριλίου, Παγκόσμια Ημέρα Υγείας
![Παγκόσμια Ημέρα Υγείας Δήμος Νέας Σμύρνης](/sites/default/files/styles/blog_full/public/2021-04/world%20health%20day.jpg?itok=O_h71vFp)
Η μικρή μας συμμετοχή στην Παγκόσμια Ημέρα Υγείας είναι ο σχεδιασμός και η παραγωγή του Roll up, με το οποίο ο Δήμος Νέας Σμύρνης σηματοδοτεί τις δράσεις του και προωθεί τα μηνύματα της ημέρας αυτής.
Η μικρή μας συμμετοχή στην Παγκόσμια Ημέρα Υγείας είναι ο σχεδιασμός και η παραγωγή του Roll up, με το οποίο ο Δήμος Νέας Σμύρνης σηματοδοτεί τις δράσεις του και προωθεί τα μηνύματα της ημέρας αυτής.